Docent Engels gezocht

Voor de El Amien scholen in Amsterdam zijn we voor de midden- en bovenbouw per 1 september 2022 op zoek naar een tweedegraads bevoegde docent Engels die de uitdaging bij ons aan wil gaan! Het betreft een aanstelling met een werktijdfactor van 0.4 fte – 0.8 fte. Uitbreiding is in de toekomst wellicht mogelijk.

Over de El Amien

De El Amien is een islamitische basisschool gevestigd in Amsterdam. Ons doel is om de leerlingen optimaal voor te bereiden op het functioneren in een multiculturele maatschappij. Wij geven onderwijs in heterogene groepen en doen veel aan differentiatie binnen de klas (adaptief onderwijs). Bij ons op school is er veel aandacht voor woordenschatonderwijs in het bijzonder en taalonderwijs in het algemeen.

Wat vragen wij van jou?

 • Je bent tweedegraads bevoegd voor Engels;
 • Je bent beschikbaar voor 0.4 fte – 0.8 fte;
 • Je hebt affiniteit met de doelgroep;
 • Je hebt enorme kennis van de taal en brengt deze met veel enthousiasme over op de leerlingen;
 • Je weet de lesstof op verschillende onderwijsniveaus aan te bieden;
 • Een pabo-diploma is geen must maar wel een pre;
 • Je bent een docent die de identiteit van de school onderschrijft;
 • Je hebt een open en lerende houding.

Wat bieden wij?

 • Een dynamische werkomgeving;
 • Collegiale en inhoudelijke ondersteuning;
 • Een tijdelijk dienstverband met uitzicht op onbepaalde tijd.

Arbeidsvoorwaarden

Conform CAO PO.

Geïnteresseerd?

Stuur dan je motivatiebrief en CV naar sollicitatie@elamien.nl

Contact INFO
Heeft u vragen? Wilt u iets melden? Heeft u een klacht?
NEEM CONTACT OP
Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven.
IBS El Amien
2016-08-17T01:17:37+02:00
Islamitisch onderwijs Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven. IBS El Amien 2016-08-17T01:17:37+02:00 Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven. https://www.elamien.nl/testimonials/islamitisch-onderwijs
0
IBS El Amien