Leerkracht voor de schakelklas gezocht

Voor El Amien 1 zijn wij per direct op zoek naar een ervaren, enthousiaste en gemotiveerde leerkracht voor de schakelklassen van groep 3 t/m 8. De aanstelling is voor 3 tot 5 dagen per week. Ervaring als taalcoördinator is een pre.

Over de El Amien

De El Amien is een islamitische basisschool gevestigd te Amsterdam. Ons doel is om leerlingen optimaal voor te bereiden op het functioneren in een multiculturele maatschappij. Wij geven onderwijs in heterogene groepen en doen veel aan differentiatie binnen de klas (adaptief onderwijs). Bij ons op school is er veel aandacht voor woordenschatonderwijs in het bijzonder en taalonderwijs in het algemeen.

El Amien heeft voor de leerlingen van de groepen 3 t/m 8 schakelklassen. Tijdens de schakelklasuren krijgen leerlingen die mogelijk een taalachterstand gaan oplopen extra onderwijstijd. Met deze extra stimulans en kennis zorgen wij ervoor dat alle kinderen in de klas optimaal leren van het reguliere aanbod.

Wat ga je doen?

 • Het geven van onderwijs aan en het begeleiden van leerlingen;
 • Het op gedifferentieerde wijze aanbieden van onderwijsaanbod;
 • Het opstellen van groepsplannen;
 • Het analyseren van opbrengsten;
 • Het voeren van oudergesprekken;
 • Het signaleren van pedagogische en onderwijskundige problemen;
 • Het participeren in een binnenschoolse commissie.

Wat vragen wij van jou?

 • Een pabo- diploma en minimaal 2 jaar werkervaring in het onderwijs;
 • Een leerkracht die de islamitische identiteit van de school onderschrijft;
 • Enthousiasme en motivatie;
 • In staat zijn om gedifferentieerd les te kunnen geven (instructie op verschillende niveaus);
 • Affiniteit met taalonderwijs;
 • Bekend en ervaren met didactisch model De Viertakt en de aanpak ‘Met woorden in de Weer’;
 • Ervaring en affiniteit met de doelgroep;
 • Je bent in staat om het onderwijs op een aantrekkelijke wijze aan te bieden aan de doelgroep (creatief);
 • Goede communicatieve vaardigheden;
 • Een open en lerende houding.

Wat bieden wij?

 • Een dynamische werkomgeving;
 • Collegiale en inhoudelijke ondersteuning;
 • Uitzicht op LB-schaal.

Geïnteresseerd?

Stuur dan je sollicitatiebrief en CV naar n.maanane@elamien.nl

Contact INFO
Heeft u vragen? Wilt u iets melden? Heeft u een klacht?
NEEM CONTACT OP
Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven.
IBS El Amien
2016-08-17T01:17:37+02:00
Islamitisch onderwijs Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven. IBS El Amien 2016-08-17T01:17:37+02:00 Onze school neemt de Koran en de Soenna als basis om onderwijs te geven. https://www.elamien.nl/testimonials/islamitisch-onderwijs
0
IBS El Amien